Zabawki drewniane

Zabawki drewniane dla dzieci w każdym wieku

Drewniane zabawki wciąż zyskują na popularności. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć oferty przygotowanej specjalnie z myślą o najmłodszych. Zabawki wykonane z drewnianej sklejki brzozowej są uniwersalne i trwałe. Mogą się nimi bawić dzieci w niemal każdym wieku.

Nasze zabawki są starannie wycięte z wysokiej jakości materiału z zachowaniem wyjątkowej dbałości o szczegóły. Drewniane zabawki są też w pełni ekologiczne i bezpieczne. Z ich pomocą dziecko może tworzyć kreatywne scenariusze zabaw. Wybierając ten produkt, nie musisz się martwić, że będzie miał negatywny wpływ na środowisko naturalne. Pięknie wykończona zabawka o nieskomplikowanej budowie doskonale pobudza wyobraźnię i zapewni wiele godzin udanej zabawy. Taką zabawkę dziecko może ozdobić lub pomalować tak, jak lubi. Wielu rodziców uważa, że to świetna alternatywa dla zabawek wykonanych z plastiku.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gadżetów i zabawek przy użyciu techniki cięcia laserem. Jeśli masz ciekawy pomysł na zabawkę z drewna, podziel się nim z nami! Chętnie pomożemy Ci w realizacji ambitnego projektu i dostosujemy produkt do Twoich oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Pistolet na gumki

Pistolet na gumki

Wymiary:

Długość: 19 cm

Wysokość: 10 cm

Grubość: 1,5 cm

W całości wykonany i klejony ze sklejki brzozowej 3mm

Pistolet na gumki
x Ta strona korzysta z plików cookies (dowiedz się wiecej).