Pudełka na koperty

Personalizowane pudełka na koperty grawerowane laserem

Pudełka na koperty mogą pełnić wiele rozmaitych funkcji. Najczęściej są wykorzystywane podczas wesel do przechowywania kopert z pieniędzmi i życzeniami od gości. Jednak równie dobrze możesz ich używać na co dzień, jeśli masz dużo korespondencji lub prowadzisz domowe biuro.

W ofercie posiadamy personalizowane skrzynie na koperty. Wykonujemy je z trwałego i odpornego na zniszczenia materiału. Na pudełku możemy umieścić dowolnie wybrany przez Ciebie wzór, grafikę, dedykację lub sentencję. Jest to doskonała okazja, aby stworzyć niepowtarzalną dekorację. Skrzynię na koperty możesz podarować bliskiej osobie, współpracownikowi lub młodej parze z okazji ślubu. Ten produkt jest praktyczny, łatwy w obsłudze i bardzo modny. Wybierając przedmioty zrobione z drewna, dbasz o środowisko naturalne i przyczyniasz się do zmniejszenia śladu węglowego.

Do wykonania personalizowanych pudełek na koperty wykorzystujemy innowacyjną technikę cięcia laserem. Dzięki niej możemy wykonać bardzo precyzyjny nadruk, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. W ofercie znajdziesz pudełka o różnej szerokości i wysokości. W zależności od preferencji pojemnik może mieć bardziej klasyczny lub nowoczesny kształt.

Nasi fachowcy mogą też wykonać dla Ciebie drewnianą skrzynię na koperty według indywidualnego projektu. Jest to świetny sposób na przygotowanie wyjątkowego upominku dla bliskiej osoby. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość, aby poznać szczegóły oferty!

x Ta strona korzysta z plików cookies (dowiedz się wiecej).